MoH

Forum sojuszu Masters of Hardcore


#1 2008-09-06 19:06:46

Aves

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 20
Punktów :   

Polska Reprezentacja

Umieściłem ten wątek w humorze, chociaż powinien być chyba w jakimś innym (czarny humor, czarna rozpacz czy coś w tym stylu...).

Jestem już w wieku, kiedy nie śledzę kopania piłki z wypiekami na twarzy, ani sam nie ganiam po boisku jak szalony. Nie znaczy to jednak, że nie lubię tego sportu, ani nie kibicuję naszym...

Mecze Polskiej kadry na mistrzostwach pominę milczeniem, bo wszystko już zostało powiedziane (winni wszyscy tylko nie trener i część piłkarzy...). Zaczęły się kolejne eliminacje, pierwszy mecz się kończy, a na tablicy wyników 1:1. Przeciwnikiem zaś jest niezbyt silna Słowenia.

Od dłuższego czasu nie mogę się pogodzić ze sposobem, w jaki Beenhakker prowadzi kadrę. Wydaje mi się, że z czasem staje się coraz bardziej arogancki i olewczy w stosunku do kibiców.

Powołania, które elektryzują całą Polskę również są "ciekawe". Don Leo z uporem godnym lepszej sprawy powołuje grupkę piłkarzy, którym "ufa". Bez wątpienia Krzynówek, Lewandowski, Wasilewski nie są w optymalnej formie. Roger wszedł przebojem, ale od tego czasu również nie potrafi się odnaleźć. Co do obrońców, to Żewłakow wydaje się pewniakiem (znaczy kapitan ), ale jego błędy kilkukrotnie dawały przeciwnikom ważne bramki. Eksperymenty na lewej obronie są już niemal sławne, a sposób wybierania napastników jest tajemnicą tak dobrze skrywaną, że nawet Ziobro by nie dotarł do prawdy. Owszem, zawodnicy mogą nie pasować do koncepcji trenera, ale ta koncepcja zawiodła. W związku z tym Leo jej nie zmienia, tylko ciągle eksperymentuje. I prawda jest taka, że po kilku latach nie mamy kadry. Ba, jestem skłonny powiedzieć, że nie mamy nawet jakiejś "żelaznej" jedenastki, która gwarantowałaby jakiś poziom gry.

Wydaje mi się, że trzeba już przestać się cieszyć zwycięstwami z Portugalią, bo nie możemy wygrać ze Słowenią czy Ukrainą. Główne filary drużyny zawodzą, a świeża krew szybko się wypala i dostosowuje do reszty.

Według mnie Leo powinien wreszcie stworzyć mniej więcej stałą kadrę składającą się z zawodników, którzy swoją obecnością coś wnoszą. Czas eksperymentów się skończył, trzeba grać o trzy punkty. Nie można ciągle liczyć na nieskuteczność rywala i dobrą obsadę bramki. Ból w tym, że nasi trenerzy niezwykle przywiązują się do swoich koncepcji i kluczowych graczy. Brak im elastyczności, brak im charyzmy i odwagi do ryzykownych rozwiązań. Owszem, Leo stawia na kilku młodych zawodników, ale prawda jest taka, że oni są w kadrze, ale żaden nie zagościł na stałe i nie przebił się do pierwszego składu.

Za kilka dni mecz z San Marino. Jeżeli na półwyspie Apenińskim nie uda się odnieść przekonującego zwycięstwa, to ludzie ciągle wierzący w geniusz Beenhakkera powinni przejrzeć na oczy - nasza reprezentacja krąży po kolistej orbicie, wcale nie zbliżając się do upragnionego złotego środka.

Offline

 

#2 2008-09-07 11:52:29

New Vision

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: Polska Reprezentacja

Zgadzam się z Tobą Aves.. na dodatek nie powolal Wichniarka, który został graczem miesiąca w bundeslidze.. szkoda gadac..

Offline

 

#3 2008-09-10 19:58:40

Yaki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Polska Reprezentacja

Reasumujac.......trener niech wraca do Holandii do siebie....do domu....


Mess with the best, die like the rest....

Offline

 

#4 2008-09-11 18:51:25

Koner

Użytkownik

3849411
Skąd: Bognor Regis
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Polska Reprezentacja

faktem jest to, że przedawkowal troche z tymi Roszadami naszej kadry ale prawda jest taka że nie mamy ekipy ktora sie rozumie.... A dla mnie sukcesem w grach zespolowych jest niemal w 90 % zgranie a nie  GWIAZDORSKIE KOPANIE pilki w roznym Stylu ( mam na mysli ze mamy graczy w Kadrze z roznych Lig Europejskich) Wiecej czasu spedzaja w klubach niz na zgrupowaniach Kadry, utrwala im sie styl gry ktory wpajaja w klubach. Dla mnie jedynym alternatywnym wyjsciem z systuacji jest stworzenie Zespolu o eleastycznym stylu gry, potrafiacym grac kombinacja POlskiej Ekstra klasy, twardoscia i precyzja  niemieckiej bundesligi i obrona angielskiej PremierShip. Stworzenie megaMixu tych wszystkich Stylow, w ktorym bedzie mogl sie odnalesc kazdy czlonek reprezentacji. Wprowadznie mlodego Miesa bylo dobrym pomyslem ale nie na zbyt duza skale jak to zrobil LEo, chcial poswirowa  jak rzad PIsU  zeszlej kadencji kiedy to chcieli wszystko naraz, tak nie mozna, trzeba byc skrupulatnym i konsekwentnym w selekcji tak waznej 11stki dla narodu Polskiego. eksperymenty na taka skale mozna sprawdzac w Spariingach meczach malo waznych a nie w powaznych spotkaniach.  moje skromne zdanie ( nie mozemy sie tez trzymac Przeterminowanych Gwiazd, bo w wiekszosci spoczely one na laurach juz dawno dawno ) trzeba ambitnych mlodych graczy ktorzy beda mieli wspracie doswiadczonych kolegow za plecami. Obronie mozemy jeszcze zaufac ale trzeba ja wzmocnic o jednego mlodego szybkiego gracza szczegoolnie na lewym skrzydle Pomoc mozemy wesprzec Mlodym zawodnnikiem ktory bedzie pomagal krzynowkowi. Natomiast co do ataku to w 100% jestem pewien ze tam trzeba wpuszczac MLODYCH Napalonych graczy z Fantazja  to moje skromne zdanie


Siła spokoju płynie z nas,to nasza bomba nasza strzała,
Która sprawi, że cała Polska będzie nas znała,
Raz pokój, harmonia raz hard Core melanże do rana,
Utrzymuj równowagę, pokój z Tobą, żyj pełnią życia...

Offline

 

#5 2008-09-12 20:32:11

talib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Polska Reprezentacja

mnie najbardziej irytuje to iż leo powołuje piłkarzy ktorzy nie grajai w klubach ,a tych co są w formie pomija

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl