MoH

Forum sojuszu Masters of Hardcore

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-19 21:46:13

RobertuS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 1
Punktów :   

Historia z produktami Gameforge

Proponował bym aby każdy opowiedział coś o swojej przygodzie w ogame bądź innych produktach bo wątpię w to że większość zaczęła grac na nowym uni pierwszy raz :]

Zacznę od Siebie:
Siedzę w produktach Gameforge od około 3 lat. Na początku zaczynałem na Uni 11 gdzie stworzyłem 2 konta pierwsze 420k punktów natomiast drugie 240k punktów, konta jednak oddałem znajomym którzy nie potrafili grac i skończyło się to banem i kasacją kont ale było minęło zacząłem ponownie grać na uni 49 gdzie wszedłem do sojuszu top 20 jednak był to wtedy dość nowy server wiec nie trzeba było mieć dużo punktów by sie wybić skończyłem tam grę na 60k punktów i też oddałem konto z powodu szkoły i braku możliwości wysyłania floty na FS'y. Wtedy zaczołem grać w inny produkt Gameforge, innymi słowy Ikariam, mam tam konto na świecie Epsilon i mieszczę sie w top 600 jednak nie poświęcam na to zbytnio czasu jedynie 15 minut dziennie. Następie wróciłem do gry na Uniwersum 11 tak jak zacząłem mam tam teraz 45k punktów a gram około 1,5 miesiąca. niedawno kolega powiedział mi że wychodzi nowe uniwersum więc postanowiłem zacząć grać na nim aby spróbować się wybić. To wszystko o moich działaniach, teraz coś na temat mojej taktyki. Na uni 11 pakowałem wszystko we flotę na moim pierwszym koncie stworzyłem potężną armie OWiec (1800) z obstawą Bombek(300) i LMów(4000) jednak gdy wprowadzili pancerniki miałem urlop i zanim zauważyłem jak to działa na moje owieczki to juz ich nie było. Wtedy postanowiłem zrobić kolejne konto pakując w EKO co dobrze mi wychodziło ponieważ dawało to mniej punktów niż budowanie floty jednak nie mogłeś stracić punktów tak łatwo ;]. Na tym uni najpierw rozbuduje kopalnie i przejmę 7 planetek 200+ które dobrze rozbuduje a następnie zacznę tworzyć flotę co będzie Łatwiejsze mając kopalnie na poziomach 30+

No dobra to juz wszystko rozpisałem sie trochę ale znalazłem czas to napisałem teraz czekam na wasze opowiadania  Pozdro

Offline

 

#2 2008-09-02 07:04:23

Koner

Użytkownik

3849411
Skąd: Bognor Regis
Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 13
Punktów :   

Re: Historia z produktami Gameforge

Ja dopiero tworze historie mojej przygody z Og@me także nie mam czym sie z wami podzielic Ale soon soon...


Siła spokoju płynie z nas,to nasza bomba nasza strzała,
Która sprawi, że cała Polska będzie nas znała,
Raz pokój, harmonia raz hard Core melanże do rana,
Utrzymuj równowagę, pokój z Tobą, żyj pełnią życia...

Offline

 

#3 2008-09-12 18:01:33

Maggot

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Historia z produktami Gameforge

No to widze ze w tym dziale sie nie wypowiada nikt
ja zawsze gralem i nadal gram na u25 zawsze eko na tym uni najwiekszy procent 0.99%
zrobiony z kumplem z u 25 zrobiony na poczatku istnienia uni kiedy wchodzily st szkoda ze nie gra:/
na 25 gralem z ludzmi ktorzy w tej chwili graja w takch sojuszach jak legendarny BS czy PGR
bylem w top 300 mialem kolo 1.7kk pkt ale konto oddalem i kumpel je zmarnowal bo uleglo kasacji gram tam mozna powiedziec od poczatku mam 100k pkt:/
ale nie mam zamiaru tam odpuscic i wroce do top300;)
pozdro

Offline

 

#4 2008-09-12 20:49:27

talib

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Historia z produktami Gameforge

ja zaczołem na uni 47 ale szybko mi wybił z głowy grę tam pewien gość który nie dawał mi zyć póniej przyszły dni chwały na uni 53 top 180 super flota(to były piękne dni-dwóch gości z top 50 mnie dopadło-ale i tak mieli mały zysk w porównaniu do złomu -szkoda mi tej floty bo w starciu 1 vs 1 nie wielu miało by zysk o ile by mnie pokonali) wtedy byłem w sojuszu z top 3 (3riada - jak ktos grał na tym uni to powinien znać , praktycznie sami flociaże:)) potem miałem drobne epizody na uni 57 i 60 ale nie miałem motywacji i słabo mi szło , teraz jestem w top 700 i jeśli przekonam brata by sie przyłożył i mi pomógł (jak na uni 53 - piękne dni )to powinienem coś osiągnąć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl